Florart Motto

Dreamer olmak…

Florart’ın desteklediği “daha iyi çiçekçilere”

Dreamer’lar demeyi seviyoruz. 

Aslı çiçek tasarımını omuzuna aldığı gibi kuracağı yeni girişimi hakkında hayaller kurarak yakındaki evine doğru pedal bastı.Çok uluslu bir şirkette çalışmak  mı hayallerinin peşinden gitmek mi zor? Bizce ikincisi…Aslı bir “dreamer” Onlar sonunda zor olanı tercih edebilenlerdir.
Aslı Ö.
Dreamer / Daha iyi çiçekçi
Sohye , ülkesi Kore’de annesiyle birlikte gezerken gördükleri gibi çiçekler ve çiçekçileri aradı uzun süre Türkiye’de.Profesyonel hayatın koşturmacasında yıllarca göremediğimiz bir yanı ortaya çıktı. Daha iyi çiçeği bulmak konusundaki hayalleri. 
Sohye S.
Dreamer / Daha iyi çiçekçi 

It was really great to participate in this course. I’m really satisfied with my expectations and information that was provided. The knowledge that I received during the course has filled the spaces that I had. Plus the system “Dream on Flowers” is really inspiring for newcomers, because it allows wide opportunities in C2C direction. Great thanks to Florart. Esra, Ebru and Barlas!

Alexandra Yesiladali

Florart Mezunu - Dreamer / Kıbrıs

Sıcak,samimi ve anlaşılır.Her konuda yardımını bize sunmaktan kaçınmayan ve paylaşımcıydı.Gerek ders esnasında gerekse sonrasında her türlü bilgi paylaşımı yapması da bu kursa katılacak olanlar için çok önemli bir konu.Florart’lı olmak bir ayrıcalık:)
Polen Cerit

Florart Mezunu - Dreamer / İstanbul

Esra Hanım eğitim süresince motivasyonunu hiç bozmadı ve anlaşılır bir şekilde bizleri bilgilendirdi.Bu gün son günümüz ve bittiği için biraz hüzünlüyüm. Florart’a geldiğim için kendimi şanslı hissediyorum. Kesinlikle doğru adresmiş. Teşekkürler.

Nur Aydın

Florart Mezunu - Dreamer / İstanbul

Esra Hanım çiçekçilik konusunda çok bilgili ve bunları içtenlikle paylaşan biri. Benim için önemli olan da buydu. 9 günlük eğitim gerçekten dolu dolu geçti.Aklımızdaki tüm soruları yanıtladı. Harika bir deneyim oldu.Eğitim sonrasında da yanımızda olacakları güvenini hissetmek bir ayrıcalık.

İzgi Boz

Florart Mezunu - Dreamer / İstanbul

Samimiyet, güleryüz ve aydınlık bilginizle bizi aydınlattınız. Hayatımıza çok güzel bir anlam kattınız. İşinizi severek ve başarı ile yapıyorsunuz. Bu alandaki sağlam ve dürüst kimliğiniz ile başarılarınızın çok daha ileriye gideceğini ümit ediyor…ve devamını diliyorum. Herşey gönlünce olsun güzel insan…
Sümeyye S.

Florart Mezunu - Dreamer / İsviçre

Öncelikle Esra Şavkıner’in o güzel enerjisi ile atölyede uzun zaman çok keyifli vakitler geçirdik . Samimiyeti, gerek derste gerekse ders dışında her konuda yardımcı olması ve aktardığı bilgiler gerçekten çok kıymetli. Kendisiyle yollarımız kesiştiği için çok mutluyum.
Kübra Aras

Florart Mezunu - Dreamer / İngiltere

İlk kursa başladığımda 4 günde neler öğrenebilirim diye kafamda soru işaretleri vardı ama eğitim bittiğinde ‘helal olsun’ 🙂 dedim. Ben artık bir çiçekçiydim:) Esra Hanım’a önce sabrı sonrada son derece tatmin eden açıklamaları için teşekkür ederim. Bize özgür çalışma imkanı tanıması yaratıcılığımızı ortaya çıkarması bizim en keyif aldığımız ve en verimli geçen zamanlardı. Florart ailesi bize verdiği motivasyon için ve başka yerde öğrenemeyeceğiz bir çok bilgiyi bizimle paylaştıkları için iyi ki varar:) Bundan sonra da zevkle eğitimlere katılmaya devam edeceğiz
Selin Paratutmaz

Florart Mezunu - Dreamer

Hayatımın en güzel tecrübelerinden birini yaşadım.Dokuz gün boyunca o kadar çok bilgi ve deneyim edindik ki, kesinlikle kendim için yaptığım en güzel şeylerden biriydi bu eğitim. Bu süreç içinde sevgili Esra her sorumuzu,kafamızdaki tüm soru işaretlerini tek tek aydınlattı.Emekleri için sonsuz kere teşekkürler.Hayata bakışımıza yeni bir pencere açtığı için de…
Çiğdem Gerçeksi

Florart Mezunu - Dreamer / Bursa

İşini ciddiyetle yapıyor.Öğretme konusunda başarılı.Sunumları güzel.Eğitimden çok memnnun kaldım.Kafamdaki bir sürü soru cevap buldu.15gün içinde verilebilecek max. bilgiyi aldığımı düşünüyorum.Kendisine çok teşekkür ederim veee çok tatlı 🙂
Aydan Genç

Florart Mezunu - Dreamer / Kanada

Florart’ta aldığım eğitim çok keyifli geçti.Florart Eğitimlerinin teknik tarafının kuvvetli olduğunu duymuştum ama tereddütlerim tamamen yersizmiş.Esra’nın eğitimlerimizde serbest dizayna da yer vermesi cok iyi oldu. Tekrar çok teşekkürler.
Sena Atay

Florart Mezunu - Dreamer

BU KARTIN SAHİBİ FLORART ÇİÇEKÇİLİK OKULU MEZUNUDUR

BU KARTIN SAHİBİ FLORART ÇİÇEKÇİLİK OKULU MEZUNUDUR

İLGİLİ ÇİÇEK TOPTANCISI GÖREVLİLERİNE:

 

Merhaba,

Toptancınızdan perakende çiçek satın almak isteyen Florart Çiçekçilik Okulu Mezunu’nun tarafımızca verilen yaka kartındaki QR kodunu okutarak bu sayfaya yönlendirildiniz.

Mezunumuza daha önce anlaştığımız şartlar altında çiçekçisini açana kadar geçecek süre içinde perakende satış yapılabileceğini onaylıyoruz.

FLORART ÇİÇEKÇİLİK OKULU YÖNETİMİ

Bizi Sosyal Medyada Takip Edin:

Eğitimlerden Haberdar Olun:

Hiçbir haberi kaçırmayın!

 

 

Mail grubumuza katılıp eğitim tarih ve içerik duyurularını anında almak ister misin?

Tebrikler! Duyuru mail gurubumuza katıldınız.