Florart bir günlük çiçekçilik eğitimi hem Ne İş Yapsam? diyen hem de çiçekçilik mesleğini merak edenleri buluşturmaya devam ediyor.

Yurt dışında “Taster” olarak adlandırılan ve “Carreer Shifting” yani kariyer değişikliği yapmak konusunda katılımcıya destek oluyor.

Günümüzde pek çok insan plazalardan şehrin keşmekeşinden ve ofis yaşantısından bunalmış durumda.Hayatlarında geldikleri noktada kendilerinden bekleneni başarmış ama bunun kendilerini tam olarak tatmin etmediğini hisseden bir çok insan var.Bu yüzden profesyonel kariyerlerini bırakarak yeni girişim fikirlerini hayata geçirmek istiyorlar.Kariyer değişikliği için Çiçekçilik sektörünü değerlendirmek pek çok insan için cazip ve zamanında bir fikir.Özellikle çiçekçilik sektöründe Türkiye’de açıklar olduğunu ve kısa vadede önemli gelişmelerin olacağını pek çok çevre öngörüyorken haksızda sayılmazlar.

Siz de ne iş yapsam, yeni bir iş kursam,hayatımı değiştirsem diyenlerdenseniz hem bu yazımızı okumanızı hem de Florart’ın Bir Günlük Çiçekçilik Deneyimi etkinliğine katılmanızı öneririz.

Pin It on Pinterest