Florart Çiçek Atölyeleri

Bir günlük çiçekçilik deneyimi , Profesyoneller için Master Classlar ve Herkes için Workshoplar.

BİR GÜNLÜK ÇİÇEKÇİLİK EĞİTİMİ

 Yeni Workshop 29 Ağustos 2018de!

 

Bir çiçekçinin gün boyu yaşamı… Kariyer değişikliğinde “taster” adı verilen bu tür deneyimler vereceğiniz kararın doğruluk oranını arttırıyor. Belki de siz de bir dreamer olmaya bu eğitim sonrasında karar vereceksiniz.

Florart’ın herhangi bir çiçekçilik atölyesine mi katılacaksınız?
En çok merak edilenleri sizin için özetleyelim.
Çiçek Atölyesi kaç saat sürecek?
Atölyelerimiz verilen momalar,fotoğraf çekimleri vs. eklenince 3 saat kadar sürüyor.
Düzenlediğimiz çiçekler ne olacak?
Düzenledikleri çiçekler katılımcılara hediye edilecektir.
Çiçeklerle ilgili hiçbir bilgim yok!
Çiçek Atölyelerimiz herkesin yapabileceği temel unsurları içeren eğlenceli etkinliklerdir.Hem bir beceri kazanır hem de çiçeklerin huzur dolu ortamında güzel vakit geçirirsiniz.
Aslında çiçekçilik yapmayı da düşünmüyor değilim!
O zaman size çiçek atölyelerimiz yerine “Bir Günlük Çiçekçilik Deneyimi” dersimizi öneririz.Bu derste çiçekçilik yaparsanız neler yaşayacağınızı çok daha iyi anlar ve 3 saatlik atölyelerimizden çok daha geniş bilgi almış olursunuz.
Çiçeklerin temini nasıl olacak?
Kullanılan çiçek ve malzemeler okulumuzca temin edilir.
Yemekler?
Sıcak içecek ve atıştırmalıklar Florart’ın ikramı olacak.
Arkadışımı getirebilir miyim?
Süper fikir! Hem de arkadaşınıza hediye edeceğiniz bileti %50 indirimli almış olursunuz.Burayı bir inceleyin.
Çiçek Atölyesi Nerede Olacak?
Erenköydeki Florart Çiçekçilik Okulunda.İletişim için tıklayın.

Bir Günlük Çiçekçilik Deneyimi:

 bir günlüğüne çiçekçi olmak

 

Hayalinizdeki meslek ve hobinizle sizi tanıştıracak “Bir Günlük Çiçekçilik Deneyimi”. Evinizdeki çiçekleri satın alırken nelere dikkat edeceğinizi, temel kesme çiçek bakım bilgilerini, kendinize ve sevdiklerinize kendi ellerinizle hediyelik buketler yapmayı öğreneceksiniz.

 

Çiçekçilerin yerli ve ithal çiçeklerini satın aldıkları mezat ve ithalatçıları ziyaret edeceğiz. Bir günlüğüne buralardan kendinize alışveriş yapmak isteyebilirsiniz : )

 

 

 

Buket Atölyeleri:

 kendi buketini yap

 

Bir buketle kapına gelen yok mu? O gelene kadar kendi buketini kendin yap. Kendine ve sevdiklerine kendi elinle buket yapmayı öğren.Kesme çiçek nedir?Çiçek satın alınırken dikkat edilmesi gerekenler.Temel çiçek bakımı bilgileri.Yuvarlak buket yapımını öğreneceksin.Düzenledikleri çiçekler katılımcılara hediye edilecektir.Sıcak içecek ve atıştırmalıklar ikramımızdır.

Minimal Çiçek Tasarımı Atölyeleri:

saç tacı/bileklik/yaka çiçeği atölyesi

 

Şıklığınızı tamamlayacak organik aksesuarlar.

Arkadaşı evlenecek olanlar , düğün ve özel günlere saç tacı yapmak isteyenler ya da düğününde kendi saç tacını kendi yapmak isteyenler.

Canlı/kuru çiçek telleme teknikleri.Aksesuar yapımında çiçek dizilimi.Bileklik tasarımı

ofisinde bu çiçeklere yer aç

 

 

Saat 10:00 kahveni bir kenara koy ve kendi yaptığın bu düzenlemeye bir bak. Çiçeklerin olumlu enerjisini ofisine de taşı.Çiçekler bulundukları ortamdaki insanlarda mutlu edici etkiler yarattığı , konsantrasyon ve motivasyonu arttırıcı etkileleri olduğu billimsel çalışmalarda ortaya konmuştur.Kesme çiçek ile ilgilil genel bilgiler.Çiçek satın alınırken dikkat edilmesi gerekenler.Temel çiçek bakım bilgileri.Vazolama tekniği demonstrasyon ve uygulaması

Kapı Süsü Düzenleme Atölyesi:

masa/kapı süsü atölyesi

 

 

Cadılar Bayramı,Yılbaşı,Paskalya,Bahar Şenlikleri.Dilediğiniz günde ister duvar ya da kapıya, ister masa üstüne süsleme.

Kesme çiçek hakkında genel bilgiler.Çiçek satın alınırken dikkat edilmesi gerekenlerTemel çiçek bakım bilgileri.Çiçek düzenlemede çember sünger kullanımı.Tasarıma eklenecek çiçek dışı aksesuarlarınızı hayal gücünüze göre kendiniz de yanınızda getirebilirsiniz.

Bizi Sosyal Medyada Takip Edin :

Eğitimlerden Haberdar Olun :

Share This