KURSLAR

 

 1. Ücretler

 

1.1 Eğitim başlamadan önce kurs ücretinin tamamının ödenmesi gerekmektedir. Tam ödeme veya bazı durumlarda ön ödeme yapılmadan kontenkandaki yeriniz garanti edilemez.

 

1.2 Tüm ücretler KDV’ye tabidir.

 

 1. Ödeme Yöntemleri

 

2.1 Ödemeler için bir kaç yöntem vardır:

 

- Ödeme (kredi veya banka kartı) ile şahsen veya çevrimiçi olarak yapılabilir.

 

- Banka hesabımıza havale ile (hesap numaralarını bize sorun)

 

- Ödeme şahsen yapılırsa nakit olarak yapılabilir.

 

 1. Nakit ödeme

 

3.1. Kursa ön ödeme yaparak kayıt yaptırmış iseniz kalan ödemeyi toplam KDV’li tutardan,  KDV’siz ön ödeme tutarı çıkartılarak hesaplanacaktır.

 

 1. Yurt ve Şehir dışından katılan öğrenciler

 

4.1 Kurs başlama tarihinden önceki bir hafta içinde sizinle iletişime geçmemiz gerekebileceğinden, lütfen rezervasyonunuzu yaparken irtibat bilgilerinizi eklemeyi unutmayın.

 

4.2 Lütfen kursumuza katılmak için herhangi bir seyahat düzenlemeden önce yerinizin onaylandığından  emin olun. Seyahat veya konaklama masrafları için geri ödeme yapılmaz.

 

 1. Vizeler

 

5.1 Vize başvurusu için ne kadar önceden başvurmanız gerektiğini ve vize almak için yeterli süreyi belirlemek sizin sorumluluğunuzdur.

 

5.2 Eğer bir kursa Türkiye’ye giriş için vize alamadığınız ya da vizeniz geciktiği için katılamıyorsanız, eğitiminizi sonraki muadil eğitim dönemlerinden birine aktarma imkanı sunacak olsak da, geri ödeme yapılmayacaktır.

 

 1. İptaller

 

6.1 Kurs başlama tarihinden bir hafta öncesine kadar kursunuzdaki yerinizi iptal edebilirsiniz. Bu şartlar altında kurs ücretinin geri ödenmesi hakkına sahip olacaksınız.

 

6.2 Kursun başlamasına bir haftadan az süre kalmış iken yapılan iptallerde % 35 iade hakkına sahip olursunuz. Fakat bu durumda yerinize yedek bir katılımcı bulunursa ücretinizin tamamını iade alabilirsiniz..

 

6.3 Kursların asgari katılım düzeyleri olduğunu ve Florart’ın belirleyeceği minimum rezervasyon sayısının sağlanmaması durumunda iptal edilebileceğini lütfen unutmayın. Bu nedenle kursları değiştirme veya iptal etme hakkını saklı tutarız.

 

6.4 Bir kursu iptal edersek, size en az bir hafta önceden haber vermek için gayret göstereceğiz. Başka bir kursa transfer etme veya ücretlerin tam olarak iadesi hakkına sahip olacaksınız ve bu tutarı en geç 2 hafta içinde size iade edeceğiz.

 

6.5 Kurs ücretinin maliyetinin üstünde ve ötesinde belirtilen derslerin ya da ders çizelgeleme kısıtlamalarının herhangi bir değişikliğinin ya da iptalinin bir sonucu olarak ortaya çıkan (seyahat ve konaklama masrafları dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere) herhangi bir kayıptan sorumlu olmayacağız.

 

 1. Kurs aktarmaları

 

7.1 Ders başlangıç ​​tarihine en fazla 1 ay kalması durumunda yerinize yedek bir öğrenci bularak, 150TL idari ücrete tabi olmak kaydıyla transfer hakkınız vardır.

 

7.2 Transfer talepleri yazılı olarak yapılmalıdır.

 

7.3 Kursunuz başladıktan sonra başka bir kursa transfer edilemezsiniz.

 

 1. Fotoğraf ve videolar çekimi

 

8.1 Kurs süresince işinizin dilediğiniz kadar fotoğrafını çekebilirsiniz. Kursa katılan başkalarının çalışmalarının kendi sitenizde kullanmalarına izin vermemenizi sizden rica ederiz. Okulda video çekmeye izin verilmez.

 

 1. Devamsızlık

 

9.1 Hastalık nedeniyle veya kişisel ya da profesyonel nedenlerle sınıflara devamsızlık, para iadesi, ekstra ders ya da transfer için otomatik hak yaratmaz. Ancak böyle bir durumda, tüm şartları göz önünde bulundurarak adil ve makul olduğunu düşündüğümüz eylemleri gerçekleştireceğiz.

 

9.2 Alternatif seçeneklerin sunulması durumunda ek ücret alınabileceğini lütfen unutmayın.

 

 1. Sertifikalar

 

10.1 Katılım sertifikası alabilmek için kursun en az% 80’ine devam etmelisiniz. Kursun sonunda bir sertifika verilecektir. Rezervasyon formunda verilen isim, sertifikada görünen ad olacaktır. Son oturumumuzu, sorumlu olmadığımız nedenlerden dolayı kaçırırsanız, tarafınıza bir sertifika gönderilebilir. Sorumlu olduğumuz nedenlerden dolayı bir sertifika almazsanız, postayla ücretsiz olarak gönderilecektir.

 

 1. Sağlık ve Güvenlik

 

11.1 Öğrencilerin, kurs alanında görülür şekilde bulundurulacak yazılı sağlık ve güvenlik kurallarına uymaları beklenir.

 

 1. Geçerli hukuk

 

Bu şartlar ve koşullar Türk Ticaret Kanununa göre okunacak ve yorumlanacaktır ve aramızdaki herhangi bir anlaşmazlık İlgili Mahkeme tarafından ele alınacaktır.

 

 1. Malzemeler ve ekipman

 

Kurs ücreti tüm malzeme ve çiçeklerin maliyetini içerir.

 

 1. Mücbir Sebep

 

İhtar uyarılarımız dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere makul kontrolümüz dışındaki eylemler, olaylar, ihmaller veya kazalardan kaynaklanan veya bunlara atfedilebilecek yükümlülüklerimizin tamamı veya bir kısmının performansındaki herhangi bir başarısızlık veya gecikmeden sorumlu olmayacağız. -grev,lokavt veya diğer endüstriyel anlaşmazlıklar (ister işgücümüzü ister başka bir tarafın işgücü dahil olsun), mücbir sebep, savaş, isyan, sivil kargaşa, terörizm, zararlı hasar, herhangi bir yasa veya hükümet düzeni, kural, yönetmelik ile uyum, kaza, tesis ya da makine ya da ısıtma, aydınlatma, klima ya da telekomünikasyon ekipmanı, yangın, sel, fırtına, pandemik, salgın hastalık ya da hastalık ya da enfeksiyonun diğer salgınları ya da elektrik, su ya da telekomünikasyon harici tedariğinde başarısızlık (internet dahil) ) bağlantılar.

 

15.Web sitesi operatörü

 

Sitemizi ziyaret ederek ve / veya bizden hizmet ve ürün satın alarak, işbu belgede atıfta bulunulan ve / veya (‘Hizmet Şartları’ veya ‘Şartlar’) linkinde sunulan ek şartlar ve koşullar dahil olmak üzere tüm şartlar ve koşullara bağlı olmayı kabul edersiniz. . Hizmet Şartları, tarayıcılar, satıcılar, müşteriler, satıcılar ve / veya içeriğe katkıda bulunan kullanıcılar dahil olmak üzere, sınırlama olmaksızın sitenin tüm kullanıcıları için geçerlidir.

 

16.Fikri Mülkiyet Hakları

 

Metin, grafik, tasarım, logo, fotoğraf, resim ve diğer tüm materyaller dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, bu web sitesinde yer alan tüm fikri mülkiyet hakları Florart Çiçekçilik Okulu’na veya iştiraklerine aittir. Önceden yazılı onayımız olmadan hiçbir ticari marka veya içerik kopyalanamaz, çoğaltılamaz, satılamaz veya kullanılamaz. Bu Süreyi ihlal ederseniz, yönettiğimiz malzemelerin kopyalarını silmeniz, silmeniz veya imha etmeniz gerekir.

 

17.Sitemize Erişim

 

Ürün ve hizmetlerimiz için fiyatlar haber verilmeksizin değiştirilebilir.

 

Herhangi bir zamanda, bildirimde bulunmaksızın Hizmeti (veya herhangi bir parçasını veya içeriğini) değiştirmek veya devam ettirmek hakkını saklı tutuyoruz.

 

Hizmetin herhangi bir değişiklik, fiyat değişikliği, askıya alınması veya sona ermesi için size veya üçüncü taraflara karşı sorumlu olmayacağız.

 

Sitemizi kullanırken yasalara uygun davranmayı ve tüm Hizmet Şartlarımızı kabul ve uymayı kabul edersiniz. Web sitemizi hiçbir şekilde değiştiremez, bozamaz veya etkileyemezsiniz. Bu şartlar ve koşullarda (gizlilik politikamız ve diğer ilgili belgelerimiz dahil) belirtilen herhangi bir yükümlülük altında ihmal edilirseniz, bu durumun Florart Çiçekçilik Okulu ve iştiraklerimiz, ortaklarımıza veya işverenlerimize neden olabileceği tüm zararlardan ve zararlardan siz sorumlu olacaksınız.

 

18.Fiyatlar

 

Ürün ve hizmetlerimizin herhangi birinin veya bir kısmının fiyatı, bariz hatalar haricinde web sitemizde belirtildiği gibi olacaktır ve herhangi bir zamanda değişebilir. Web sitemizde verilen tüm fiyatlarımıza cari fiyatlarla KDV hariçtir.

 

19.İşlemin Reddedilmesi

 

Herhangi bir sebeple bir siparişi işleme koymayı reddetme veya tek başına kendi takdirimize bağlı olarak ve herhangi bir zamanda sipariş sürecinde herhangi bir kişiye hizmeti reddetme hakkımızı saklı tutarız.

 

20.Çevrimiçi Sipariş Verme

 

Siparişinizi online verdikten sonra, siparişinizi detaylandıran ve siparişinizin değerini onaylayan bir onay e-postası alacaksınız. Bu, kredi veya banka kartınızdan çekilecektir.

 

Sitemizden bir sipariş vermekle, yasal sözleşmelere yasal olarak girebileceğinizi garanti ediyorsunuz.

 

21.Hatalar, yanlışlıklar ve ihmaller

 

Hizmetlerimizdeki veya yasaların gerektirdiği durumlar haricinde, fiyatlandırma bilgileri de dahil olmak üzere, ilgili herhangi bir web sitesinde yer alan bilgileri güncellemek, değiştirmek veya açıklığa kavuşturmakla yükümlü değiliz. Hizmette veya ilgili herhangi bir web sitesinde belirli bir güncelleme veya yenileme tarihi uygulanmadıysa, Hizmet’teki veya ilgili herhangi bir web sitesindeki tüm bilgilerin değiştirildiğini veya güncelleştirildiğini belirtmek için kullanılmamalıdır.

 

22.Yasaklanmış Kullanımlar

 

Hizmet Şartları’nda belirtilen diğer yasaklara ek olarak, siteyi veya içeriğini kullanmanız yasaktır: (a) herhangi bir hukuka aykırı amaç için; (b) başkalarının hukuka aykırı fiillere katılmalarını veya katılmalarını talep etmek; (c) uluslararası, federal, eyalet veya eyalet düzenlemelerini, kurallarını, yasalarını veya yerel düzenlemeleri ihlal etmek; (d) fikri mülkiyet haklarımızı veya başkalarının fikri mülkiyet haklarını ihlal etmek veya ihlal etmek; (e) cinsiyet, cinsel yönelim, din, etnik köken, ırk, yaş, ulusal köken veya engellilik temelinde taciz etmek, kötüye kullanmak, hakaret etmek, zarar vermek, karalamak, iftira atmak, aşağılamak, sindirmek veya ayrımcılık yapmak; (f) yanlış veya yanıltıcı bilgi vermek; (g) Hizmetin veya herhangi bir ilgili web sitesinin, diğer web sitelerinin veya Internet’in işlevselliğini veya çalışmasını etkileyecek herhangi bir şekilde kullanılabilecek veya kullanılabilecek virüsleri veya diğer kötü amaçlı kodları yüklemek veya iletmek; (h) başkalarının kişisel bilgilerini toplamak veya izlemek; (i) spam, phish; (j) herhangi bir müstehcen veya ahlaksız amaç için; veya (k) Hizmetin veya ilgili herhangi bir web sitesinin, diğer web sitelerinin veya Internet’in güvenlik özelliklerini engellemek veya engellemek. Yasaklı kullanımların herhangi birini ihlal ettiği için Hizmet’i veya ilgili herhangi bir web sitesini kullanımınızı sona erdirme hakkımızı saklı tutarız. (j) herhangi bir müstehcen veya ahlaksız amaç için; veya (k) Hizmetin veya ilgili herhangi bir web sitesinin, diğer web sitelerinin veya Internet’in güvenlik özelliklerini engellemek veya engellemek. Yasaklı kullanımların herhangi birini ihlal ettiği için Hizmet’i veya ilgili herhangi bir web sitesini kullanımınızı sona erdirme hakkımızı saklı tutarız. (j) herhangi bir müstehcen veya ahlaksız amaç için; veya (k) Hizmetin veya ilgili herhangi bir web sitesinin, diğer web sitelerinin veya Internet’in güvenlik özelliklerini engellemek veya engellemek. Yasaklı kullanımların herhangi birini ihlal ettiği için Hizmet’i veya ilgili herhangi bir web sitesini kullanımınızı sona erdirme hakkımızı saklı tutarız.

 

23.Hediye Kuponları: Özel şartlar ve koşullar

 

24) Diğer:  Hediye kuponları çevrimiçi olarak satın alınabilir, ancak çevrimiçi olarak kullanılamaz. Bir hediye çeki kullanarak bir kurs rezervasyonu yapmak için lütfen 0216 266 08 98 numaralı telefondan sipariş hattımız arayın ve kursunuzun başlangıcında kuponu yanınızda getirin.

Kullanıcı işbu siteye girmek ve kullanmakla FLORART web sitesini kullanım koşullarını kabul etmiş sayılır. Kullanıcı, bu sözleşmedeki şartları kabul etmediği iddiası ile ya da bu sözleşmedeki şartlar dışında birtakım kabuller ile kullanımını hiçbir biçimde sürdüremez, Esra Şavkıner ve Ort. adi ortaklığı’na bu kullanım koşulları dışındaki yasal ya da sözleşmesel bir gerekçe ileri sürerek sorumluluk yükletemez. Esra Şavkıner ve Ort. adi ortaklığı, tüm site içeriği ve site uzantılarında mevcut her tür bilgi, koşul ve düzenlemeyi, önceden herhangi bir ihtara gerek olmaksızın, dilediği zaman tek taraflı olarak değiştirme, güncelleme ve yayınını durdurma hakkına sahiptir.

Esra Şavkıner ve Ort. adi ortaklığı, İşbu web sitesindeki bilgilerin doğruluğu, güncelliği, yeterliliği, hakkında hiçbir biçimde, açık ya da zımni bir garantide, taahhütte bulunmamaktadır.

İşbu web sitesi üzerinden başka sitelere link verilmesi mümkündür, böyle bir durumda Esra Şavkıner ve Ort. adi ortaklığı, bu sayfaların kim tarafından hazırlandığının önemli olmaksızın, link verilen sayfalardaki bilgilerin de doğruluğunu hiçbir biçimde garanti etmemekte, bunlara ilişkin herhangi bir taahhütte, garantide bulunmamaktadır. Esra Şavkıner ve Ort. adi ortaklığı işbu site üzerinden bağlantılı hizmetlerin kullanımı, alımı konusunda, hiçbir biçim ve derecede olmak üzere sorumluluk almamakta ve herhangi bir tavsiyede de bulunmamaktadır. Bu siteleri kullanımla doğabilecek her türlü zararlar kullanıcının kendi sorumluluğundadır. Bu koşullar link verilen diğer tüm web sayfaları için de aynen geçerli olup bu ve benzeri hallerde yasal ya da sözleşmesel herhangi bir gerekçe ileri sürülerek Esra Şavkıner ve Ort. adi ortaklığı, maddi-manevi, menfi-müspet zarar iddiası ile herhangi bir tazminatla sorumlu tutulamaz.

Esra Şavkıner ve Ort. adi ortaklığı, herhangi bir sebeple web sayfası sunumu işlemin kesintiye uğraması, gecikmesi, bozulması, değiştirilmesi hallerinde veya sayfanın içeriğine ilişkin hata, ihmal, durumlarında ya da benzeri tüm olası haller sebebiyle doğabilecek tüm zararlardan, herhangi bir gerekçe ileri sürülerek, hiçbir biçim ve seviyede sorumlu tutulamaz.

Bu sayfada bulunan bilgiler, yazılar, resimler, markalar, slogan vb. diğer tüm işaretler fikri mülkiyet haklarına ilişkin ilgili tüm bilgiler, sayfa düzeni ve işbu web sayfasının sunumu Esra Şavkıner ve Ort. adi ortaklığı’nin tasarrufundadır. Esra Şavkıner ve Ort. adi ortaklığı’den önceden yazılı muvafakat alınmaksızın, işbu web sayfasındaki bilgilerin ya da bu sayfaya ilişkin her tür veritabanı, web sitesi, software-code’ların kısmen ya da tamamen kopyalanması, değiştirilmesi, yayımlanması, online ya da diğer bir medya kullanılmak suretiyle gönderimi, dağıtımı, satılması kesinlikle yasaktır. Buna aykırı kullanım hallerinde kullanıcı, bu haksız kullanımının hukuki ve cezai tüm sonuçlarını peşinen kabul etmiş sayılır.

Esra Şavkıner ve Ort. adi ortaklığı, bu siteye girilmesi, sitenin ya da sitedeki bilgilerin, verilerin, programların vs. herhangi bir biçim ve derecede kullanılması sebebiyle, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan sorumlu tutulamaz.

FLORART ÇİÇEKÇİLİK OKULU

Bizi Sosyal Medyada Takip Edin :

Eğitimlerden Haberdar Olun :

[]