Yetkinlikler ve Akreditasyon

Florart Florist Esra Şavkıner’in Business on Floristry ve Floral Tasarım yetkinliklerinin üzerine inşa edilmeye devam ediyor. Esra günümüz çiçekçiliğinin sosyal mecralar ve internette var olma,e-ticaret,topraklı bilgiler,girişimcilik gibi yetkinliklere dayanması gerektiğini biliyor. Florart bu yüzden yalnızca çiçek tasarımı eğitimi vermiyor. Florart gerçek bir çiçekçilik okulu. Resmi düzlemde de akrediitasyonlara ulaşmak için MEB ayağında ortak çalışmalarını sürdürüyor.British Accreditation Council onaylı diplomaya sahip olan Esra Florart’ın gelecekte ilk resmi tanınmışlık kazanacak çiçekçilik kurumu olacağına inanıyor.

Dünya Floristry Okulları ile İşbirliği

Florart Dünyaca tanınmış Master Floristler ile işbirliği içinde çalışır. Florart Çiçekçilik okulunda özel dersler , demonstrasyonlar , webinarlar düzenlerler.

Eğitim Sonrası Birliktelik

Florart çiçekçi adayı mezunlarını eğitim verdikten sonra yalnız bırakmıyor.Florart’ın yeni projesi Dream on Flowers Çiçekçilik Topluluğu ve e-pazaryeri bu yüzden kuruluyor. 150’ye yakın mezunu ile Florart kurumsal yapısını tüm mezunları için bir güce çevirme amacını güdüyor. Yeni çiçekçilerin sektörde karşılaştığı sorunları tespit eden Florart, geniş networkunu bir araya getirerek doğacak sinerjiyi mezunları adına avantaja çevirmeyi planlıyor. Bu yolda sektörün güçlü isimlerinin desteğini yanında hisseden Florart çok yakında Dreamonflowers.com’u hayata geçirecek

Memnuniyet Anketlerinde Tam Puan

Florart mezunları arasında yaptığı memnuniyet anketlerinde tam puan almaya devam ediyor.Yine de mezunnlarımıza daha fazla hizmet vermek için çalışmalarımızı arttırıyoruz.

Hep En iyi Çiçekler

Florart mezunları arasında yaptığı memnuniyet anketlerinde büyük bir çoğunlukla ithal ve luxury çiçekler ile eğitim yapılması gerektiğini tespit etti. Bu yüzden eğitimlerimizde yalnızca en iyi çiçekler kullanılır.Hayal gücünüze sınır getirilmez.

Florart'la Sosyalleşin:

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin.

Florart'tan Haberdar Olun:

Florart bilgilerinizi üçüncü partilerle paylaşmaz.

 

Pin It on Pinterest