Eğitim prgramlarımıza katılım ücretini nakit olarak ödemeyi tercih ediyorsanız hesap ve IBAN numaramızı bu sayfada ve sipariş sayfasında bulabilirsiniz.

Web sitemizden kredi kartınız ile taksitli alışveriş yapabilirsiniz.

Şimdi Florart’ta Ödeal entegrasyonu da var. Kredi kartınız yanınızda olmasa bile sadece akıllı telefonunuzla ödeme yapabilirsiniz.

PROFESYONEL ÇİÇEKÇİLİK EĞİTİM ÜCRETLERİ

Hafta sonları eğitimi var mı?

Her iki eğitimimizin hem hafta sonu hem de hafta içi olanı vardır. Fiyatlar ise hafta içi ve hafta sonu için değişiklik gösterebilir.

1 Haftalık ve 2 Haftalık eğitimlerin içerikleri

İki  haftalık eğitim 1 haftalık eğitimin tamamını kapsamaktadır. İki haftalık eğitime ilk haftaya ek olarak 7 ayrı tasarım uygulama dersi mevcuttur. Bu derslerin bazılarında farklı teknikler öğrenecek bazılarında da daha önce öğrenilen tasarım uygulamalarına daha fazla pratik yapma imkanınız olacaktır. Ayrıca lojistik,sosyal medya pazarlama, topraklı bitkiler ve Dünya’da ve Türkiye’de çiçekçilik adlı derslerimizi de uzman eğitmenlerimiz vermektedir.

1 ya da 2 haftalık eğitimler bu iş için yeterli mi?

Bu eğitimler Türkiye şartlarında çiçekçiliğin temelini öğrenmek ve çiçekçi olarak çalışmaya başlamak için tamamen yeterlidir. Elbette yaratıcılık gücünüz ve kendinizi pek çok alanda geliştirmenizin sonu her işte olduğu gibi çiçekçilikte de yoktur. Bu yüzden Florart zaman zaman mezunlarına Master Class’lar da açmaktadır. Bu eğitimlerde Large Scale düzenlemeler, Düğün Tagı teknikleri vb. çalışılmaktadır. Eğitimlerimize katılarak mezun olmuş ve çiçekçilerini başarılı bir şekilde yöneten mezunlarımın işletmelerini Mezunlar ne yapıyor? sayfamızda görebilirsiniz.

Hangi eğitim bana uygun kararsızım

Merak etmeyin. Bu iki eğitim bütünleşik programlanmıştır. Yani 5 günlük 1 haftalık eğitim ile 10 günlük 2 haftalık eğitim aynı gün başlar. Bazı öğrenciler 1 haftalık eğitimi tamamladığında bazı öğrenciler de iki haftalık eğitime devam ediyor olurlar. Siz de ister eğitimin ilk haftası sürerken ister eğitim sonrası herhangi bir zaman kararınızı değiştirip 10 günlük eğitimi tamamlamak isterseniz istediğiniz bir eğitim döneminin 6.gününden itibaren devam edebilirsiniz.

Eğitimler pahalı mı?

Florart Çiçekçilik Okulu programlarının yurt dışındaki örnekleri ile bire bir aynı ve hatta fazla içeriğe sahip olduğu, yurt içi benzerlerinden farklı olarak iki eğitmeni ve 4 yardımcı eğitmeni olduğu, gezici ve uygun olmayan mekanlarda eğitim yapmayıp 2014’ten beri yerleşik okulunda eğitime devam ettiği ve eğitimlerde kullanılan çiçeklerin hayal gücünüzü köreltmeyecek şekilde en  iyilerden kullanıldığı düşünülürse yüksek değil hatta hala tanıtım fiyatı denecek seviyededir.

Banka Hesap Numaralarımız

TL Hesabı
FİNANSBANK

TR76 0011 1000 0000 0083 6960 75  /  Esra Şavkıner

Bizi Sosyal Medyada Takip Edin:

Eğitimlerden Haberdar Olun:

Hiçbir haberi kaçırmayın!

 

 

Mail grubumuza katılıp eğitim tarih ve içerik duyurularını anında almak ister misin?

Tebrikler! Duyuru mail gurubumuza katıldınız.

[]