Cicekim Florart Çiçekçilik Okulu’nun Türkiye’deki çiçekçilik sektöründe iyileştirilmesi gereken alanları mezunlar ağı ile edindiği bilgi ve deneyimlere dayandırarak geliştirmek ve mezunlarına ek satış alanları sağlamak için oluşturduğu bir online çiçek satış sitesidir.

Esra Şavkıner-Florart Kurucu

Türkiye’nin Çiçekçilik Okulu

Florart Yurtdışındaki okullarla bire bir aynı eğitimi sağlamaktadır. Türkiye’deki çiçek tüketim alışkanlıklarını da bu seviyeye çıkarmak, hem tüketiciler hem de mezunları çiçekçiler için ortak bir platform oluşturmak misyonunu üstlenmiştir.

Florart Mezunları Topluluk Oluyor

Tüm Florart Mezunları’nın eğitim biter bitmez hak kazacağı ve hesap açtırabileceği online çiçek satış platformumuzda buluşacak.Kendi çiçekçi ara yüzlerinden ürünlerini satışa açacak, hem satış yapacak hem de birbirleri ile haberleşip devam eden eğitimler ve kaynaklardan yararlanacaklar.

Daha iyi Çiçekçilerin E-pazar yeri

Florart mezunlarını eğitim sonrası terk etmiyor.Hedeflerine ulaşmak için gerekli online çiçek siparişi platformuna da ücretsiz dahil ediyor.

Cicekim.com işlerinizi yapacak

Siz sadece çiçeklerinizle ya da çiçekçinizle ilgilenin.Online satış ve geri kalan operasyonel işleri cicekim.com halledecek.

Hiçbir haberi kaçırmayın!

 

 

Mail grubumuza katılıp eğitim tarih ve içerik duyurularını anında almak ister misin?

Tebrikler! Duyuru mail gurubumuza katıldınız.

[]