Flower Academy NL. ve Flower Academy.TV nin kurucusu çiçek tasarımcısı ve eğitmeni Lucas Jansen, Florart Çiçek Tasarım ve Eğitim Atölyesi’nde 10 Nisan Pazartesi 10.00-15.00 arasında Florart takipçileri ve mezunları ile buluşuyor.

Lucas Jansen, çiçekçilik sektörünün üretim, dağıtım, perakende satış, işletme, tasarım ve eğitim alanında 20 yıllık tecrübeye sahip Avrupa’nın başı çeken çiçek tasarımcısı ve eğitmenidir. Avrupa ve Orta Doğu’da çeşitli ülkelerde verdiği eğitimler ile yüzlerce girişimciyi çiçekçilik sektörüne dahil etmiştir. Online eğitimleri ve çiçek uygulamaları ile internet dünyasında da bir ilki gerçekleştirmiş olan Lucas Jansen 2016 Mayıs ayında Türkiye’de ilk defa gerçekleştirdiği çiçek atölyesinin ikincisini yine Florart Atölye, Erenköy’ de gerçekleştirmek üzere 10 Nisan’da sizlerle buluşacak.

5 saatlik atölye çalışmasında düğün, davet ve karşılama alanlarında sıkça kullanılan geniş ve yüksek tasarım demonstrasyonu yapacak ve ardından öğrenciler kendi uygulamalarını yaparken onlara rehberlik edecek, çiçekçilik ile ilgili deneyimlerini paylaşacak. Çiçek seçimi, bakımı, hangi çiçeklerin ne şekilde bir arada kullanılacağı, gruplama tekniği ve sünger kullanımı konusunda uygulamalı bilgiler ışığında sizlere geniş ve inovatif bir vizyon katacak bu eğitime katılmak için yerinizi ayırtın.

Eğitim ücreti 850 TL + KDV dir.
Katılımcılar adına Flower Academy tarafından sertifika düzenlenecektir.
Kontenjan sınırlıdır. 24 Mart tarihine kadar yerinizi ayırtın ve kaydınızı gerçekleştirin.

Kayıt için eğitim ücretinin yatırılacağı Banka Bilgisi
Garanti Bankası A.Ş.
Hesap İsmi: Esra Şavkıner
IBAN: TR49-0006-2001-0630-0006-6936-35

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]