Chakra Müşterileri Florart Foristleri’nin Rehberliğinde Çiçek Düzenliyor

Yazan: Esra Şavkıner

Esra Şavkıner 2014 yılında Türkiye’nin ilk çiçekçilik okulu girişimi olan Florart’ın kurucusudur.

Şubat 16, 2018

Chakra Göktürk Mağazasında görev yapan Florart floristi Didem Keleşoğlu kısa sürede Chakra müşterileri ile sıcak bir ilişki kurdu..Mağazada Florart’a ayrılan çiçekçilik bölümünde müşteriler keyifli anlar yaşıyor,kendi çiçeklerini seçip floristimizin desteği ile aranjmanlar düzenliyorlar.

Şimdiden devamlı müşterileri olan Chakra-Florart Çiçekçilik Bölümüne gelen bazı müşterier çiçekçimi bıraktım,artık Chakra’dan çiçek alacağım demeye başladı bile.

Florart Workshop’lar da düzenleyecek

Yakın zamanda Florart kurcusu ve florist eğitmeni Esra Şavkıner flagship Chakra mağazalarında workshoplar da düzenleyecek.

Sırada Zorlu Center ve Bağdat Caddesi Var

Chakra’nın en prestijli mağazaları Göktürk ve AcarBlu mağazalarından sonra Zorlu Center ve yakında yenilenecek olan Bağdat Caddesi mağazalarında da Florart Floristleri görev alacak. Türkiye’de çiçeği bir yaşam biçimi olarak benimsetmesi adına önemsediğimiz bu çalışma için Florart mezunları ile çalışmayı önceliği görüyor.

Chakra projesi Dream on Flowers’la buluşur mu?

Kim bilir? Florart mezunlarına güveniyor ve onlarla birlikte büyümeyi hedefliyor. Butik çiçekçiliğin zorluklarını bilen Florart mezunlarına kendi projelerinin yanında ek kazanç sağlamak ve onların gönül verdikleri bu işe devam etmelerini sağlamak istiyor.

Bu yazılar da ilgini çekebilir…

0 Yorum

[]