Florart Dream on Flowers ile ne yapıyor?

Yazan: Esra Şavkıner

Esra Şavkıner 2014 yılında Türkiye’nin ilk çiçekçilik okulu girişimi olan Florart’ın kurucusudur.

Ocak 8, 2018

Florart’ın E-pazaryeri Projesi “Dream on Flowers” yaptığı yatırım başvurularından pozitif geri dönüşler almaya başladı.

Dream on Flowers hepimizin Çiçekçilik Topluluğu olarak tasarlandı. Florart mezunları için hem bir etkileşim ve eğitim ortamı hem de tasarımlarımızı çevrimiçi satabileceğimiz bir e-pazaryeri geliştiriliyor.Bu projede yatırım desteği arayışı devam ederken. tohum yatırım elemelerinde dördüncü aşamayı da geçtiğimiz haberini aldık. Şu anda 15 üye çiçekçiye ulaşan Dream on Flowers’ın 2018 hedefi 40 iyi çiçekçi. Bu çiçekçileri Florart Mezunlar Networkü’nden karşılayacak olan Deram on Flowers Florart’ı ve teklif alan mezunlarını heyecanlandırıyor.

Tohum Yatırım Nedir?

İnternet konusunda yeni iş fikri olan henüz şirketini kurmamış, iş fikrini gerçekleştirmek için şirketini kurmak üzere olan, internet şirketini / girişimini kurmuş, sermaye, yönetim, pazarlama ve diğer desteğe ihtiyacı olan girişimlerle şirketleri, yatırımcıları ve profesyonelleri bir araya getirmeyi amaçlayan platformlardır.

Yeni ekonomi girişimcisi olmak isteyenlere yeni işe başlama bilgisi, uygun girişimcilik ortamının sağlanması ve iş planlarının yatırımcı olabilecek şirket, kişi, yatırımcılar tarafından değerlendirilmesi için uygun ortam sağlanması amaçlamaktadırlar.

Dream on Flowers Ne Zaman?

Yakında küçük de olsa kendi imkanları ile hizmete başlayacak olan Dream on Flowers hem çiçekçilere hem de çiçek tüketicisine yönelik iyileştirme projeleri ile online çiçek satışı dünyasında yer almaya çalışacak.Bir yandan pazarlama ve lojistik giderleri için yatırım arayışında olan Dream on Flowers bir yandan da yatırımcıların değerlendirmesine sunabilmek için operasyonunu küçük ölçekte başlatma niyetinde.

Startup Capital de Neden Bizden Bahsetti?

Startup Capital dergisi 2017’nin dikkat çeken girişimlerinden bahsettiği karma bir makalesinde Florart’tan İnnvoativ Çiçekçilik başlığı altında bahsetti.Makaleye buradan ulaşabilirsiniz. Peki Florart çoğunlukla internet girişimlerinin yer aldığı bu makalede neden yer aldı? Çok yakında hayata geçecek Dream on Flowers ile ilgili yapılan başvuru dolayısı ile elbette.

Evet Daha iyi Çiçekçiler geliyor!

 

 

 

 

Bu yazılar da ilgini çekebilir…

0 Yorum

[]